5819-3072-ico-wu.jpg
Loading...
X

Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna lub jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego cialis zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż zmniejsza się przepływ krwi do członka w czasie seksu. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.