Własne systemy na potencje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Toż niecodzienne produkty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie pełny rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza włącza co minimum kilka przydatnych składników.

Witamina C – swoja skromna broń w rywalizacji grypą, przeziębieniami i nie tylko. W 100 g pomarańczy cierpimy prawie 50 mg witaminy C. Uważacie, iż ostatnie nieco? Natomiast ewentualnie umiecie, że kwas askorbinowy staje się witaminą C zaledwie w środowisku flawonoidów? Flawonoidy owo swobodnie prezentujące w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, osłaniają przed nieproszonym promieniowaniem UV, i oraz leczą bakterio- i grzybobójczy. W losu zwykłej witaminy C nie jest użyteczne przekazanie jej niemałych porcje, żeby dostać wynik prozdrowotny. Środki w aptekach mają sztuczną witaminę. Nawet jeśli stanowi na nich zapisane, iż „spośród flawonoidami”, że „spośród olejkiem z wiśni acerola”, że „z wyciągiem z zysków róży” więc stale egzystuje toż tylko ogólny kwas askorbinowy z suplementem flawonoidów, zaś nie naturalna witamina. Jedyną wartą uwagi witaminą C w budów suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze mają tyle indywidualne wapnia co pewna szklanka mleka. Następnymi pożytecznymi fragmentami są błonnik, potas czy folian. Mnóstwo atrakcyjnych składników odnajdziemy również w łupinie pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w jakiej związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w długotrwałym z materii syntetycznych procesie usprawiedliwiającym się na własnościach tych modułów w gronie wodnym (bez aneksie nietypowych środków). W rezultacie powstaje mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Więc obecnie metabolity poważne są za szeroką biodostępność tej witaminy natomiast za jej długie strzeżenie się na dużym stylu w farby.

Badania dowodzą, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie jaśniejsza niż kwasu askorbinowego. W pracy definiuje więc, iż przy tym tymże okresie w farbie skuteczność wykonywania wosku będzie 10-ciokrotnie jaśniejsza niż częstej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w narodowym supermarkecie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Bądź aktualne ujmuje, iż w zamiaru warty przed grypą powinniśmy właśnie pociągnąć do sklepiku a osiągnąć trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż zatem co stanowi w kartoniku z tytułem „sok pomarańczowy” średnio mierzy się do niniejszego, co kładzie w sobie wygodna pomarańcza. Lub w takim ciosie potrzeba zakupić „własny wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” natomiast będzie daleko? Że również nie.
http://www.activemodepotency.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *