Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla gości. Ich zbiór znaczy w sumie naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich działanie pomoże zbudować atmosferę zaufania oraz zaangażowania, w której nowe osoby będą Ci znacznie udane i słabe. Oddziaływanie feromonów jest dokładnie zdrowe oraz spokojne, ze względu na to, iż są to bezwonne substancje. Są one nie tylko środek do sukcesu na randce, czy imprezie, ale dodatkowo w biznesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa i zaufania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w tłu
pozostajesz w ziemi dominatora i panowie
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe wiadomości oraz weźmiesz akceptację nowych typów

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w tłach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do liczby infochemicznej, które właśnie tkwią w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Pokazuje się jednak, że substancje też nie są małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne role w stałym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz przyzwalają na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie wpływają na pewność siebie, a jeszcze – co dla części jest najistotniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w terminie, kiedy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak funkcjonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną i pomagają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danych na ten problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym zakładają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się więc w tej podświadomości.

aluramin

http://Alluramin24.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *